Peza Union Crete

Řecká exkluzivní vína z Kréty v BIO kvalitě z rodinného vinařství Domaine Zacharioudakis a vína společnosti PEZA UNION CRETE. Znalce vín jistě nepřekvapí, že řecké víno je ve světě považováno za velmi kvalitní a vysoce ceněné pro svoji nezaměnitelnou a typickou chuť.

BIO víno Domaine Zacharioudakis z Kréty Historie výroby a pěstování vína a vinné revy na Krétě sahá až do dob mínojské civilizace, což potvrzuje i archeologický průzkum vykopávek na Krétě. Dalším nezaměnitelným faktorem vysoké kvality je Kréta samotná. Kréta jako ostrov ve středomoří je izolována od kontinentů, což má vliv kvalitu životního prostředí. Středomořské klima, se svojí nezaměnitelnou příjemnou vlhkostí vzduchu, vše obklopující "vůně moře" a 300 slunečných dnů v roce, to je Kréta. Slunce je pro kvalitu vína jeden z nejdůležitějších faktorů, stejně jako půda, ve které vinná réva koření, neboť chuť a vůně rodné hlíny je nezaměnitelná u každého kvalitního vína. Kréta má mnoho nezaměnitelných faktorů pro pěstování vinné révy. To vše dohromady dodává řeckému vínu z Kréty jeho typičnost a autenticitu.

Poznejte i Vy vysokou kvalitu a typickou chuť bílých, červených a růžových vín z Kréty nebo typického vína Retsina v bílé a růžové variantě. Vězte, že určitě nebudete zklamáni.

Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Značky a parametry

Značky:  Vše