26.02.2016

Velmi oblíbená novinka z prosince loňského roku na konci března výjimečně opět skladem. Typický a jedinečný Agureleo čerstvý nefiltrovaný extra panenský olivový olej Physis of Crete, o který jste projevili překvapující zájem dovezeme již jen v omezeném množství do ČR. Veškeré zásoby výrobce pro tento rok bychom měli dovézt koncem března.

"Agureleo je nefiltrovaný extra panenský olivový olej z Kréty lisovaný za studena z ještě nezralých zelených oliv. Olej zvaný agureleo je olej s typickou výraznou pikantní chutí, pro někoho možná až nahořklou. Tento olej je pro skutečné znalce a vyznavače kvalitních olivových olejů. S trochou nadsázky můžeme olej agureleo přirovnat k burčáku mezi víny. Olej je nefiltrovaný a tak se díky již popsaným benefitům vyznačuje zakalením avšak s velmi vysokým obsahem výžiných látek pro lidský organismus."

Pokud patříte mezi ty, kteří si oblíbili tento olej, rezervujte si, prosím, požadované množství emailem na adrese obchod@triaelia.cz nebo na prodejně v Plzni. Chtěli bychom požádat i velkoobchodní odběratele o rezervaci, protože dovážené zásoby z Kréty jsou opravdu omezené a pro letošní rok vyčerpané.

Vzhledem k jedinečné a typické výrobě tohoto oleje bude další objednání možné až po sklizni oliv v listopadu 2016 a možnost zakoupení u nás koncem prosince 2016. 

ceny s DPH

»zpět do archivu novinek