Naše motto

 Člověk je součástí přírody. Z přírody vzešel, s přírodou žije během svého života, nebo spíše měl by, a do přírody se také přirozeně bohužel vrátí. Jelikož jsme ale všichni součástí přírodního koloběhu a do přírody patříme, měli bychom jíst, pít a používat to, co z přírody vzešlo.

 Stejně jako si příroda neumí poradit s tím, co člověk vytvořil ke svému užitku a ke svému pohodlí, stejně tak si neumí ani naše tělo poradit a zpracovat to, co je umělé a nepochází z přírody. Všechny ty „umělé a chemické věci", které jíme, pijeme a používáme, jsou pro naše tělo neznámé a nedokáže je zpracovat a bez následků pro nás případně vyloučit. Nejenže ničíme přírodu, sebe, ale i v podstatě de facto sebe sama.

 Jestli Vám záleží na tom, co jíte, pijete a používáte, jste na správném místě. Vše co zde můžete najít je maximálně, v rámci možností, přírodní. Čím měně „umělých a chemických věcí" vpustíme do našich životů, tím lépe pro nás a pro přírodu samozřejmě také.

 Vše, co u nás najdete, je přírodní cesta ke zdraví, vitalitě a zdravé kráse jak vnitřní tak zevní.

 Připomeňte si krásy Kréty, slunečné dny a zážitky z Vaší dovolené v Řecku vůněmi olivové kosmetiky, řeckého koření, olivových olejů a ostatních řeckých dobrot a vraťte se v myšlenkách tam, kde Vám bylo příjemně.

 A pro ty, kteří Krétu a Řecko ještě nepoznali?! Vyzkoušejte přírodní a organickou kosmetiku s přírodními vůněmi oliv, aloe, pomerančů, levandule, jasmínu......., co Vás napadne, to určitě u nás najdete.

 Přejeme co nejpříjemnější dny.

 

Řecké víno Titakis Wines z Kréty

Přírodní olivová kosmetika Aphrodite

 

Triaelia.cz je přímým výhradním dovozcem z Kréty

 1. řecké přírodní olivové kosmetiky z Kréty
  • OlivAloe® natural cosmetics
  • Aphrodite® Skin Care
  • OlivePlus
 2. extra panenských krétských olivových olejů, oliv a olivových past
  • Creta Verde - Cretan Taste Co.
  • Physis Of Crete Kritsa - Crete
 3. hypoalergenního 100% přírodního pracího prášku MA.LA.MA
 4. krétských BIO vín Domaine Zacharioudakis a vín Titakis Wines včetně vína Retsina
 5. tymiánového medu z krétských hor Sitiako, Golden Crete a Meligyris
 6. výrobků z olivového dřeva
 7. koření a bylinek Anna Herbs a Elli Herbs Prirodni kosmetika OlivAloe
 8. ručně vyráběné keramiky s minojskými motivy známými z paláce Knossos a užitkové krétské keramiky
 9. oříšků Candianuts, sladkých dobrot jako jsou baklava KSENIA,  džemů a marmelád grelia, karobových specialit Creta Carob

a to vše samo že z prosluněné Kréty.

  přírodní kosmetika OlivePlus Olivový olej Physis of Crete

Řecké BIO víno z Kréty vinařství Domaine Zacharioudakis

Přírodní olivová kosmetika Olivaloe

Přírodní olivové oleje Organic Cretan Taste

Přírodní olivové oleje Organic Kolymvari Chania Crete 

 

...a kdo se skrývá za našim Týmem ?

Jmenujeme se Míra, Radek, Daniela a Pavla.....

Všichni rádi cestujeme a v posledních letech jsme si oblíbili Řecko a jeho ostrovy. Máme rádi moře, krásnou přírodu, klidné a pohodové lidi, kteří nežijí jen ve stresu při honbě za zisky. Takových lidí je na řeckých ostrovech stále ještě hodně.

Řekli jsme si, že by nebylo od věci přivézt trochu té řecké pohody a klidu k nám do střední Evropy. Proto jsme se v březnu roku 2012 rozhodli dovážet kvalitní olivové oleje, přírodní kosmetiku, krétská vína, bylinné čaje, horský med, koření, olivové dřevo, přírodní mycí mořské houby a řecké dobroty převážně z Kréty do České republiky.

Jsme dovozcem organické a přírodní olivové kosmetiky APHRODITE SkinCare, OlivAloe, OlivPlus, extra panenských kvalitních olivových olejů značek Cretan Taste, Kolymvari a Physis of Crete, tymiánového medu z krétských hor oříšků a ostatních sladkých dobrot a to vše z prosluněné Kréty.

Máme radost z toho, že můžeme zákazníkům v České republice nabídnout čaje z krétských endemických rostlin, velmi málo známých v našich zeměpisných šířkách, které jsou Řeky používané po staletí a to z důvodu, že jejich vliv na zdravotní stav konzumenta je skoro až zázračný. Jedná se o rostliny Diktamos - Dobromysl Krétský a Malotira - Krétský horský čaj.

Našim přáním je nabídnout široké veřejnosti velmi kvalitní a certifikované organické výrobky, které splňují nejpřísnější hygienické a BIO normy.

Věříme, že vzhledem ke kvalitě námi prodávaných organických a Bio olivových olejů přispějeme ke zlepšení stravovacích návyků a zdravotního stavu v české populaci.


 ...nahlédněte k nám

Přírodní kosmetika v Plzni