Produkty z prvotřídního olivového dřeva pro Vás dovážíme z Kréty. Dřevo je na svém povrchu leštěno a je bez jakýchkoliv chemických úprav. Je určeno pro běžné používání. 

kolekce z olivového dřeva

Jak olivovníky, ze kterých jsou zhotovené naše výrobky, tak i mistr řezbář, vyrostli na řeckém ostrově Kréta.

Každý výrobek v našem sortimentu je originál. Jelikož se jedná o dřevo, proto vyobrazená strukrura a kresba dřeva, které si zakoupíte, nemusí souhlasit s fotografii uvedenou u výrobku. Berte, prosím, tuto skutečnost v potaz, pokud si objednáváte výrobek z olivového dřeva. Děkujeme.

Nejprodávanější produkty v kategorii

Prkénko na krájení z olivového dřeva velké
Cena
1 295Kč

Prkénko na krájení z olivového dřeva velké Rozměry výrobku jsou uvedené u konkrétního prkénka

Dostupnost: Vyprodáno

Jedná se o produkty z prvotřídního olivového dřeva, které pro Vás...

Dóza a lžička na med  z olivového dřeva
Cena
634Kč

Dóza a lžička na med z olivového dřeva

Dostupnost: Vyprodáno

12 cm x průměr 9 cm

  • Značky a parametry

Jak pečovat o olivové dřevo

Dřevo má samočistící schopnost. Po použítí omyjte teplou vodou, případně použijte houbičku, ne drátěnku, abyste nenarušili povrch dřeva. Omezte použití chemických čistících prostředků.

V žádném případě nemyjte v myčce!!! Čas od času potřete olivovým olejem, a nešetřete, nechte pár hodin působit, nejlépe přes noc, a pak dřevo opláchněte vodou. Olivové dřevo má velmi vysokou životnost a bude Vám sloužit velmi dlouho.


Pevně věříme, že si z naší nabídky vyberete, budete s našimi výrobky spokojeni a budou Vám sloužit dlouhou dobu jako výrobek k běžnému použití, nebo jako dekorace připomínající Krétu plnou slunce, tepla a pohody.