Doprava zdarma

Rustikální salátová mísa z olivového dřeva 36 cm

7 081 Kč s DPH
(5 852 Kč bez DPH)

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

průměr 36cm x 16cm

Dostupnost: Vyprodáno
Objednací číslo:1901

DÁREK ZDARMA. Nakupte minimálně za 2000Kč a vyberte si v košíku z nabídky dárků zdarma.

Objednací číslo: 1901
Výrobce: ELIXIR Crete
Kategorie: Olivové dřevo
Dostupnost: Vyprodáno
Rozdělení olivové dřevo: Nádobí

Vyjímečný, jedinečný a unikátní exemplář mísy z olivového dřeva. Tato nádherná extra velká mísa z olivového dřeva je vyrobena z jednoho kusu olivového dřeva stejně jako všechny námi prodávané mísy. Na takovýto unikátní výrobek se málokdy podaří najít řezbáři vhodný kus dřeva a proto je tento kus unikátním kouskem.

velikost průměr 36cm výška 16cm

Prodej tohoto kusu je tak trošku opředen tajemstvím. Více se dozvíte zde

Prodej tohoto jedinečného kusu olivového dřeva zahájen 3.12.2015 

Jedná se produkty z prvotřídního olivového dřeva, které pro Vás dovážíme z Kréty. Dřevo je na svém povrchu leštěno a je bez jakýchkoliv chemických úprav. Je určeno pro běžné používání. Dřevo má samočistící schopnost. Po použítí omyjte teplou vodou, případně použijte houbičku, ne drátěnku, aby jste nenarušili povrch dřeva. Omezte použití chemických čistících prostředků. V žádném případě nemyjte v myčce !!! Čas od času potřete olivovým olejem, nechte pár hodin působit a pak dřevo omyjte. Olivové dřevo má velmi vysokou životnost a bude Vám sloužit velmi dlouho.

Každý výrobek v našem sortimentu je originál, jelikož se jedná o dřevo, proto vyobrazená strukrura a kresba dřeva, které si zakoupíte, nemusí souhlasit s fotografii uvedenou u výrobku. Berte, prosím, tuto skutečnost na vědomi, pokud si objednáváte výrobek z olivového dřeva.