Karobové suchary PAXIMADI 300 g

159 Kč s DPH
(138 Kč bez DPH)

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Carob Rusk - 300g plastic bag

Dostupnost: Vyprodáno
Objednací číslo:2082

Creta Carob

DÁREK ZDARMA. Nakupte minimálně za 2000Kč a vyberte si v košíku z nabídky dárků zdarma.

Objednací číslo: 2082
Výrobce: Creta Carob
Kategorie: Řecké delikatesy a potraviny
Dostupnost: Vyprodáno
Rozdělení dobrot a delikates: Ostatní
Karob: Karob

Tyto originální krétské karobové suchary ze svatojánského chleba jsou vyráběny podle tradiční receptury a pouze z přírodních složek.

Jejich jedinečná chuť díky použití našeho karobového prášku ze svatojánského chleba, který je velmi dobře znám pro své zdravotní benefity. Neobsahují žádné přidané konzervační látky a poskytují speciální výživnou hodnotu s množstvím zdravotních výhod. Jsou bohaté na vlákninu a obsahují všechny ingredience pro správnou nutriční výživu.

Tyto výborné suchary mohou být přidávány do polévek jako alternativa chleba nebo do salátů. Můžete je před jídlem změkčit vodou, olejem a octem nebo obojím.
 
Složení: obilná mouka, ječmen, karobová mouka, sůl, droždí
 
Země původu Řecko - Kréta
Z DŮVODU MALÉ POPTÁVKY MEZI ČESKÝMI ZÁKAZNÍKY UKONČUJEME DOVOZ TOHOTO VÝROBKU.
 
Skladujte na chladném a tmavém místě.
 
Je nám líto, že Vám o účincích karobu nemůžeme sdělit více informací, protože dle nařízení EU 432/2012 není možné u námi nabízeného produktu zveřejňovat a propagovat obecně známé léčivé účinky tohoto produktu, ani jednotlivých složek tohoto produktu.