Karobový čaj ze Svatojánského chleba 500 g

101 Kč s DPH
(88 Kč bez DPH)

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Carob Tea - 500g

Dostupnost: Vyprodáno
Objednací číslo:2078

Creta Carob

DÁREK ZDARMA. Nakupte minimálně za 2000Kč a vyberte si v košíku z nabídky dárků zdarma.

Objednací číslo: 2078
Výrobce: Creta Carob
Kategorie: Řecké delikatesy a potraviny
Dostupnost: Vyprodáno
Rozdělení dobrot a delikates: Ostatní
Karob: Karob

100% karobový čaj mimo svých zdravotních výhod je skvělým osvěžujícím nápojem, který může být jak teplý tak studený nebo i jako ledový čaj.

Jeho příprava je jednoduchá: dát 2 lžíce karobu na jeden šálek. Raději vařit asi 5 minut, než filtrovat. Pokud jej chcete raději studený či ledový, do hotového vychladlého čaje přidejte led. Při vaření karobu je jeho přirozená sladkost uvolňována do vody, proto není potřeba přidávat cukr. Pokud máte rádi čaj ještě sladší, použijte náš 100% karobový sirup na doslazení. Kromě toho, po vaření je svatojánský chléb tak měkký, že ho můžete jíst a užít si trochu sladkého potěšení se svým čajem. Také je možné ho použit jako přílohu ve vaření.

Přirozeně sladký, bez kofeinu, bez lepku. 100% karob bez přidaného cukru

Země původu Řecko - Kréta

Z DŮVODU MALÉ POPTÁVKY MEZI ČESKÝMI ZÁKAZNÍKY UKONČUJEME DOVOZ TOHOTO VÝROBKU.

 Skladujte na chladném a tmavém místě.

Je nám líto, že Vám o účincích karobu nemůžeme sdělit více informací, protože dle nařízení EU 432/2012 není možné u námi nabízeného produktu zveřejňovat a propagovat obecně známé léčivé účinky tohoto produktu, ani jednotlivých složek tohoto produktu.