Tymián z Kréty 30g

39 Kč s DPH
(34 Kč bez DPH)

Dostupnost: Vyprodáno
Objednací číslo:2127

Anna Herbs

DÁREK ZDARMA. Nakupte minimálně za 2000Kč a vyberte si v košíku z nabídky dárků zdarma.

Objednací číslo: 2127
Výrobce: Anna Herbs
Kategorie: Řecké koření
Dostupnost: Vyprodáno
Koření na: Na maso | Na grilování | Na pizzu | Na omáčky | Na těstoviny | Na ryby

Krétský tymián se svým nezaměnitelným silným aroma a typickou vůní. Poznejte sílu krétského slunce v bylinkách rodinné firmy. Dodají Vašim jídlům vůni a aroma.

Chcete-li vnést více řecké autentičnosti do svých kuchyní, mějte vždy po ruce těchto 8 bylinek: Celer (selino), kopr (anitho), majoránku (mantzurana), oregano (rigani), mátu (diosmos), petrželku (maidano), rozmarýn (dendrolivano), tymián (thymari) a bazalku (vasiliko). Je to totiž taková "řecká osmička", bez které se neobejde žádná Řekyně.

Tymián je dobrý k masům ať už k hovězímu, telecímu, jehněčímu nebo ke zvěřině. Je výborný k rybám, do pomazánek. Vynikající je v kombinaci s olivami, česnekem a bazalkou. Hodí se k ochucení octů, olejů a marinád.

Obecně platí, že byliny a koření jsou známé pro své léčebné a pozitivní účinky na lidský organismus... bohužel Vám je nemůžeme sdělit nabízíme tedy odkaz na léčívé účinky tymiánu

Vyzkoušejte, nebudete litovat.

Země původu Řecko - Kréta


Je nám líto, že Vám o tomto koření a bylinkách nemůžeme sdělit více informací, protože dle nařízení EU 432/2012 není možné u námi nabízeného produktu zveřejňovat a propagovat obecně známé léčivé účinky tohoto produktu, ani jednotlivých složek tohoto produktu.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

ceny s DPH