Řecký karobový med z Kréty 250g sklo SITIAKO

208 Kč s DPH
(181 Kč bez DPH)

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Dostupnost: Vyprodáno
Objednací číslo:2018

DÁREK ZDARMA. Nakupte minimálně za 2000Kč a vyberte si v košíku z nabídky dárků zdarma.

Objednací číslo: 2018
Výrobce: Sitiako
Kategorie: Řecký tymiánový med z Kréty
Dostupnost: Vyprodáno
Karob: Karob

Krétský karobový med z oblasti Sitia na ostrově Kréta

Jsme hrdi na to, že můžeme rozšířit řadu prvotřídních medů Sitiako o med z karobových květů s jeho velmi jemnou, jedinečnou a nezaměnitelnou chutí.

Jako všechny medy Sitiako je i tento vyráběn s velkou pečlivostí s důrazem na dodržování tradičních postupů. Med pochází z východní části Kréty z oblasti Sitia, drsné a nedotčené přírodní krajiny. To vše dodává medu Sitiako nezaměnitelnou bohatou chuť, aroma a tmavou barvu. Ochutnejte karobový med a zažijte neopakovetelný gurmánský zážitek. 

V naší nabídce naleznete pouze prvotřídní medy s  konkrétním místem sběru pylu a tím je Kréta, ne žádné "směs medu z EU a zemí mimo EU".

Kréta, která je teměř izolovaná od kontinentů, její poloha ve středomoří, 300 dnů slunečního svitu za rok a její nedotčenost průmyslem, to vše je zárukou, že krétský med je jeden z nejkvalitnějších. 

Léčivé účinky medu jsou obecně známé....

Z DŮVODU MALÉ POPTÁVKY MEZI ČESKÝMI ZÁKAZNÍKY UKONČUJEME DOVOZ TOHOTO VÝROBKU.

Dle nařízení EU 432/2012 není možné u námi nabízeného produktu zveřejňovat a propagovat obecně známé léčivé účinky tohoto produktu, ani jednotlivých složek tohoto produktu.