Sladké karobové PAXIMADI 300 g

159 Kč s DPH
(138 Kč bez DPH)

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Carob Sweet Rusk - 300g plastic bag

Dostupnost: Vyprodáno
Objednací číslo:2075

Creta Carob

DÁREK ZDARMA. Nakupte minimálně za 2000Kč a vyberte si v košíku z nabídky dárků zdarma.

Objednací číslo: 2075
Výrobce: Creta Carob
Kategorie: Řecké delikatesy a potraviny
Dostupnost: Vyprodáno
Rozdělení dobrot a delikates: Ostatní
Karob: Karob

Naše tradiční krétské sladké karobové suchary, chcete-li - karobobé Paximadiki, jsou vyrobeny pouze přírodních surovin, jako je voda, vysoce kvalitní mouka a praženého prášku ze svatojánského chleba.
Jeho jedinečná chuť je díky našemu prášku ze svatojánského chleba, který je dobře známý pro své zdravotní přínosy. Je bohatý na vlákninu a osahuje všechny ingredience pro správné nutriční výživy. Přiměřená velikost, mírně sladké, ochucené a kořeněné se sezamovými semínky. Sladké karobové suchary jsou často podávány spolu s dalšími koláčky a sušenkami, které mohou být podávány ke kávě. Jsou ideálním doplňkem ke snídani, obědu i večeři. Mohou být podávány jen tak nebo s jakoukoliv polevou, s rajčaty, sýrem, nakládanou zeleninou, olivami a podobně, můžete je změkčit vodou, olejem či octem.

Složení: obilná mouka, karobová mouka, sůl, vanilka, cukr, droždí, sezam

Země původu Řecko - Kréta

Z DŮVODU MALÉ POPTÁVKY MEZI ČESKÝMI ZÁKAZNÍKY UKONČUJEME DOVOZ TOHOTO VÝROBKU.

 Skladujte na chladném a tmavém místě.

 

Je nám líto, že Vám o účincích karobu nemůžeme sdělit více informací, protože dle nařízení EU 432/2012 není možné u námi nabízeného produktu zveřejňovat a propagovat obecně známé léčivé účinky tohoto produktu, ani jednotlivých složek tohoto produktu.